ساخت ویلاهای مدرن با سقف مسطح درشمال -ویلاچک

 

ساخت ویلاهای مدرن که این روزها بعنوان یک امتیاز برتر یا برگ برنده سازندگان در ساخت ویلاها نیز گردیده است.

موضوع چالش برانگیز مقاله ماست.

سازندگان بواسطه ساخت ویلاهای مدرن و ارائه اینگونه ویلاها قیمت ویلاهای خود را بسیار گرانتر نیز اعلام میکنند.

این یک خطای دو سویه هم از جانب کسانیست که اقدام به ساخت ویلاهای مدرن با سبک رایج و بدون سقف شیب دار به شکل رایج می کنند.

ساخت ویلاهای مدرن

و هم خطای بزرگی از سوی خریداران این ویلاهای مدرن است.

دلیل این مدعا عدم انطباق این ساختمانها با شرایط آب و هوائی و مطابقت با وضعیت اقلیمی این منطقه از کشور است.

ساخت ویلاهای مدرن با  اشکال رایج بدون در نظر گرفتن تطابق اقلیمی در شمال وکشور  یک اشتباه خواسته یا ناخواسته یا شاید منفعت طلبانه از سوی برخی از سازندگان می باشد.

ویلا مدرن یا ویلاکلاسیک کدام را درشمال بخرم؟راهنمای خرید ویلا در مازندران و بررسی سبک های مختف معماری ویلا

ویلا چک به عنوان یک سیستم فعال ومتعهد ارایه اینگونه طرحها را در اقلیم مازندران کاملا امری نادرست می داند و بر لزوم نظارت مراجع صدورپروانه برضابطه مند گردیدن اینگونه طرح ها را ضروری می داند.

ویلا چک با در اختیار داشتن تجربه و دانش بالای فنی مهندسی مهندسان متخصص خود  وبا توجه به عدم انطباق معماری ویلاهای مدرن درحال ساخت در استان مازندران و لزوم اصلاح این شیوه از ساخت ویلاهای مدرن با  الگوی بهینه سازی شده و تلفیقی به سبک کانسپت نیو مدرنیته ضروری می داند .

آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری در امور طراحی معماری طراحی سازه ای محاسبات و اجرا و نظارت و همچنین ارائه مشاورات تخصصی در راستای سرمایه گذاری در ساخت و مشارکت درساخت املاک ویژه در سطح استان مازندران را با شیوه ای کاملا نوین و متحول شده در سیستم های سازه ای ومعماری و کاهش هزینه های اجرائی بحضور محترم کلیه سازندگان و پیمانکاران و سرمایه گذاران گرامی اعلام میداریم.

ساخت ویلاهای مدرن

با ما در ارتباط باشید .

آب و هوای مازندران و نکات مهم و تاثیر گذار که قبل خرید زمین یا ویلا حتما باید دقت کنید.

ما میتوانیم خدمتی را در راستای پیاده سازی  طرح های نیو مدرن را با تلفیق شرایط اقلیمی و مدرنیته با شیوه ساخت فوق العاده سریع و مقرون بصرفه با حداقل هزینه کرد و استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا به شما عزیزان ارائه کنیم .

سخن پایانی اینکه دوستان خوبم شاید داشتن یک ویلای مدرن با سقف مسطح  درشمال برای شما جذاب باشد اما مدرنیته به غلط در این اقلیم توسط برخی بیسواد و سود جو بنا میگردد تا مشتریان را به دام خود بیاندازند کسانی که اصلا براشون مهم نیست که شما پس از خرید اون ویلا چه دردسرها و هزینه های کمرشکنی پیش رو خواهید داشت لذا اگر تمایل دارید یک ویلای مدرن در سبکهای مختلف مطابق اقلیم شمال داشته باشید میتوانید طراحی این ویلاها را به ما بسپارید ما تضمین میکنیم که طراحان ما به بهترین شکل ممکن مدرنیته را به مسایل اقلیمی پیوند خواهند زد تا شما هرگز دچار مشکلات عدیده نگردید

لطفا بخوانید
کم هزینه ترین روش ساخت ویلاچیست؟ساخت ویلای ارزان و باکیفیت-ویلاچک

در مخزن ویلا چک برای ساخت ویلاهای مدرن تعداد بیشماری از طرح های ژورنالی و مدرن با در نظر گرفتن کلیه جرئیات ریز بینانه و  تطابق اقلیمی در طراحی های  آینده نگرانه آماده ارائه کلیه خدمات از خرید زمین تا اخذ سند ثبتی وساخت و تجهیز و انجام مبلمان ویلای شما را دارد.

با سپاس از حسن انتخاب شما.

نمونه طرح های زیر نمونه ای از کانسپت های پیشنهادی میباشد

برای مشاهدن تصاویر بیشتر از انواع ویلا های مدرن به این بخش مراجعه نمائید.
ساخت ویلاهای مدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp