لکه های خطرناک و راه مقابله و ازبین بردن لکه های روی دیوارها و سقف

لکه ها
 • لکه ها را که اغلب به رنگ سیاه و سبز تیره و قهوه ای هستند درکنج و زیر سقفهای ویلا و ساختمانهای خود مشاهده میکنید جدی گرفته و آنها را ازبین ببریم. دراین مطلب قصد داریم کمی درباره این لکه هاباشما گفتگو کنیم.وبه بررسی علت ایجاد این لکه ها که بسته به منشا آنها در صورتهای مختلف رنگی که ظاهرا پلیدی هم دارند بپزدازیم و راه درمان این لکه ها و منشا آنها رو به شما بگوئیم.

  Image of 67ae387f1eece506248a078756fc2467معمولا قارچ ها یا کپک ها یا بقول باسوادترها کفک ها نوعیرارگانیسم های طبیعی هستند که در اثر وجود رطوبت در یک محل مشخص و انباشت موجودات ذره بینی و میکروارگانیسم های مانند باکتری ها بمرور زمان تولید میشوند و بمرور گسترده تر میشوند چه بسا کمتر کسانی هستند که درشمال ویلا یا منزل داشته باشند و این لکه های سیاه ،سبز تیره،قهوه ای ،و یا زرد را ندیده باشند .یکی از شایع ترین علت های ایجاد این لکه ها وجود رطوبت بالا در هوا و علی الخصوص نفوذ رطوبت در محل اتصال سقف با دیوارها هستند و بیشتر درکنج ها بخاطر وجود دو دیوار و سقف بالتبع محیط مساعدتری برای رشد و نمو خواهند یافت پس اولین راهکار بررسی علت وجود رطوبت که موجب این پدیده میشود میباشد شما همیشه برای درمان یک درد باید ریشه درد را درمان کنید بعضی ها فکر میکنند با رنگ کردن موضع کارتمام است اما این روش سطحی نگرانه ترین عمل هست چون بزودی دوباره این عزیزان سرو کلشون پیدا میشود.برای بررسی علل وجود نم درمحل شما باید برروی شیروانی و یاسقف بروید و همه چیز را.بخوبی بررسی کنید ممکن است بسادگی پی به محل ورود نم و رطوبت بشوید اگر از ارتفاع میترسید یا حوصله اینکار را ندارید ما ویلا چک رو برای همین کارها تاسیس کردیم و سرمون درد میکنه برای رفتن روی ارتفاع و ظرف مدت کوتاهی کارتون انجام میشه.میگن کاررو به کاردان باید سپردما ابتدا ریشه مشکل را می خشکانیم سپس با ترکیبات کاملا طبیعی آنتی باکتریال نظیر ترکیبات سرکه برروی موضع اسپری میکنیم تا خوب خیس خورده و هنگام پاک سازی درهوا پخش نشود زیرا این ترکیبات فوق العاده سمی هستند و بسادگی هرچه تمام تر درهوا پخش شده و وارد سیستم تنفسی شده و برروی خوراکی ها و وسایل منزل جلوس میفرمایند و موجب ایجاد مسمومیت ها بیماری ها بسته به دوز مصرفی میگردند.این ترکیبات میتوانند دور ازجون مرگبار باشند پس آنها را صرفا لک ناشی از نم زدگی تلقی نکنید .

  مراحل لکه گیری

  مقابله با لکه های کنج سقف ها

  لکه ها

  مقابله با لکه های اغلب خطرناک و معمول در کنج ها و گوشه های سقف و دیوارها

  ،لک نم زدگی معمولابصورت شوره ظاهر میشود نه لکه های زشت و رنگی .پس از مرحله کشتار دسته جمعی ابتدا با دستمال اونها رو حتی الا مکان پاک میکنیم فقط دستکش و ماسک یادتون نره ملاحظه میکنید که کلی رنگ تغییر کرد و بقولی رنگ باز میکند.حالا یک جاروبرقی و سنباده 80 مرحله بعدی را تداعی میکنند با سنباده خوب لکه را سنباده زده و پاک میکنیم و جارو را روشن و در زیر آن نگه میداریم تا گرد و غباربر زمین نریزد پس سنباده زدن دیگر خطر رفع شده و اگر زیبائی را دوست دارید یک لکه گیری هم با رنگ بنمائید و تا دیدار لکه هائی که درجاهای دیگر در آینده خواهید دید در کمین بنشینید.

  روند لکه گیری

  لکه گیری با رنگ

  با سپاس از همراهی شما تا پایان این مطلب بخاطر داشته باشید ویلا چک متخصص در کلیه امور خدمات ساختمانیست و میتوانید باحداقل هزینه کرد از خدمات تخصصی ما بهره مند گردید

  ویلاچک پیشنهاد میکند این مطب رانیزبخوانید
  علت چکه کردن شیر آلات ، و راه برطرف کردن چکه کردن آب

  لکه هاImage of logo

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  You can see who we've worked with near you that you might know for a reference by browsing our hierarchical portfolio directory below. For ساخت ویلا, cities we serve include There was an error with contacting the service. Please check your Best Local SEO Tools settings like the state *full name* and city name. Some cities may cause bugs because they are not in our database. If that is the case -- please try a different city (center of service area).,
  Cresta Help Chat
  Send via WhatsApp