مدیران اصناف بخوانند

مدیران اصناف
 • مدیران اصناف خدمات ساختمانی استان مازندران این مطلب را تا انتها مطاله فرمایند.

  مدیران اصنافما برای وصل کردن آمدیم ….

  سلامی دوباره به مدیران اصناف خدمات ساختمانی در استان مازندران

  مدیران اصناف و صاحبان مشاغل خدمات ساختمانی لطفا تا انتها مطالعه فرمائید.
  برخلاف اغلب سیستم های استارتاپی موجود در اکوسیستم استارتاپ های موجوددر دنیاو البته کشور ،ما تصمیم گرفتیم!
  تا از پیروی از قانون ،ویرانگری، جلوگیری کرده و نه تنها برای رشد و ارتقا ویلا چکدستمون روی ماشه ویرانی اصناف و واحدهای صنفی و بالطبع مدیران اصناف نخواهد رفت.
  ویلا چک با هدف کارآفرینی و خدمات رسانی موثر ،تخصصی و حرفه ای از پایتخت به مازندران آمده است تا:
  ضمن همکاری با واحدهای صنفی معتبر به رشد اقتصادی آنان کمک ویژه ای نماید و ضمن خارج نمودن اصناف مازندران از وضعیت رکود.از انهدام اوضاع اقتصادی مدیران اصناف را بهبود بخشد.ما هرگز دیگران را پله پیشرفت خود نمی پنداریم.

  کسب اعتبار در نزد مدیران اصناف و راستی و صداقت متقابل از اصلی ترین اصول در منشور اخلاقی ویلا چک است.

  مدیران اصناف فعال که نیروهای خدماتی متبحر و باتجربه دارند برای ما جهت حفظ حقوق مشتریان در اولویت همکاری قرار دارند

  ویلا چک سیاست گزاری خود را بر اساس رشد و ارتقا شرایط اقتصادی مدیران اصناف وکلیه واحدهای صنفی و خدماتی معتبردر سطح استان مازندران که با ویلا چک تعامل خواهند داشت را به اهداف والائی که برای آن شکل گرفته ایم ،پیوند خواهیم زد.

  ویلا چک بسرعت درحال رشد است و در مدت کوتاهی در تمام شهرها و روستاهای استان مشتریان بیشماری را به خود جذب خواهد نمود لذا مدیران اصناف که تمایل به بهره مندی ازین بازار بزرگ را دارند نیروهای زبده خود را گلچین نمایند.

  ویلاچک پیشنهاد میکند این مطب رانیزبخوانید
  انتخاب پرده،عوامل مهم در انتخاب بهترین پرده برای خانه
  در نظر ما هدف وسیله ای نیست که ما برای نیل به آن به هر قیمتی دست به هرکاری بزنیم.
  هرچند که تقریبا تمامیه استارتاپ های موفق پایه خود را بر ویرانه های واحدهای صنفی و ورشکستگی مالی مدیران اصناف بنا نهاده اند.
  یک مثال جزئی شاید درک این مسئله را ساده تر نموده و بیانگر نیات خیر مدیران ویلا چک برای ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال زائی گسترده در سطح استان مازندران باشد.
  همانطور که مطلع هستید تاکسی اینترنتی که مدتیست بر سر زبانها افتاده و فکر میکنم همه ما یادستکم یکبار از آن استفاده کرده ایم
  یا حداقل درباره اون چیزهائی شنیده ایم !
  ،یکی از بی رحم ترین سیستم های استارتاپی می باشد !
  چرا که طراحی آن بر اساس سیاست سودکمتر و فروش بیشتر می باشد.
  هرچند ما مخالفتی با این سیاست که نداریم بلکه بسیار هم موافق آن هستیم ،
  شما میتوانید از یک اسلحه برای محافظت از خود و دوستانتان هرگز استفاده ابزاری نکنید .
   فقط بعنوان یک وسیله پیشگیری کننده ویک ابزار حفاظتی و با قابلیت انهدام اون رو به همراه داشته باشید .
  یا در نقطه مقابل اسلحه رو برای از بین بردن تمام اطرافیان و دوستان و رقبا و دشمنان و همه و همه استفاده کنید .
  و صرفا براتون یک چیز مهم باشد ،من سالم و قدرتمند و ثروتمند باشم و دیگه هیچ کس و چیزی برام فرقی نداره که چه بلائی بر سرش میاد،این طرز تفکر که در اکثر سیستم های استارتاپی وجود دارد
  و متاسفانه بعنوان جزئی لاینفک برای استارتاپها تبدیل شده است .،در اختیار ما نیز هست ،
  همانطور که تاکسی های اینترنتی با ظهور خود هرچه آژانس تاکسی تلفنی بود را درو کردند.خیلی ساده بگوئیم یک صنف بزرگ را خانه نشین کردند و زحمت رانندگان را دوچندان نمودند.
  هرچند که صادقانه بگوئیم مدیران اصناف مرتبط با تاکسی تلفنی ها هم کمی از نرخهای منصفانه فاصله گرفته بودندو موجب نارضایتی و عدم وفاداری در مشتریان خود را فراهم کرده بودند.
  اما استارتاپ هائی که در این عرصه ظاهر شدند بطور کامل همه را درو کردندو در حال رشد نمو هرچه بیشتر هستند و البته موجب رضایت مشتریان گردیدندکه این قسمت کارشون قابل ستایش هست و به چه قیمتی ؟؟!
  رضایت مشتری را می شود از راههای جوانمردانه تری هم حاصل نمود.از اینها که بگذریم ویلا چک هم ذاتا این ویژگی را بهمراه خود دارد .زیرا صفت ذاتی درکلیه سیستم های استارتاپی میباشد.
  و امکان بنا نهادن پایه های خود را بر ویرانه های تمامیه اصناف مرتبط دارد.و این قابلیت ویرانگری در ویلا چک که بمراتب وسیع تر از تاکسی های تلفنی هاست.
  اما چرا نباید مثل فن آوری صلح آمیز هسته در جهت خدمت به انسانها بکار برده شود.ما عقیده داریم همانطور که میشود ویرانگر بود به همان میزان نیز میتوانیم آبادگر باشیم .
  ما بنای کارهامون بر مبنای آبادانی و براساس تعامل مدیران اصناف و پیروی از دستورات مقام معظم رهبری و امربه حمایت از تولیدات ملی و رونق اقتصادی احداث کردیم و نه تنها قصد ویرانی نداریم.
  بلکه کاملا برعکس ،آمده ایم،تا تا با ایجاد رونق در کسب و کار هم وطنانمونیک اکوسیستم بسیار دوستانه ای را برای رشد و نمو تمام واحدهای صنفی و التبه
  مدیران اصناف مرتبط ایجاد نمائیم.
  و نتیجتا ایجاد رونق اقتصادی برای مدیران اصناف و کارکنان ایشاناما با حفظ اولویت حفظ حقوق مشتریان بعنوان شرط لازم و تعامل سازنده را بعنوان شرط کافی قرار دادیم.لذا جهت سلب وظیفه اخلاقی و انسانی برخود فرض میدانیم
  ضمن دعوت از کلیه واحدهای صنفی مرتبط امور خدمات ساختمانی نسبت به رشد و اعتلای تمامیه همراهانمان اقدام کنیم.
  اگر کسی ازقافله ویلا چک جا ماند هرزمان تمایل داشت و شروط لازم وکافی ما را پذیرفت دربهای ویلا چک بر روی ایشان همیشه باز خواهد بود.ویلا چک سیستمی در اختیار کلیه مدیران اصناف معتبر و منصف می باشد.
  و میتوانند از امکانات نامحدود ما بعنوان یک بستر مساعد جهت رشد و نمو بهره مند شوند.
  ویلا چک دست تمامیه مدیران اصناف معتبر و مسئولیت پذیر و توانمند را که البته منصف هستندو با ما هم عقیده اند را به گرمی می فشارد.ماامکانات گسترده ای را نیز برای بهره مندی کلیه مدیران اصناف تدارک دیده ایم .
   درصورتیکه هریک از عزیزان درینباره سئوال یا ابهامی دارندمیتوانند از طرق مختلف ارتباطی با ویلا چک ارتباط کنند.شنیدن صدای گرم شما و پیشنهادات شما.موجب خرسندی ماست .با ماهمراه شوید تا با یکدیگر یک مجموعه پویا در ساحل آرام شمال را پایه گزاری نمائیم.

  ودر انتها نیز به حضور محترم کلیه مدیران اصناف که بنا به هردلیلی با ما همراه نگشتند .ضمن دعوت و پیشنهاد بازنگری در تصمیمشان عرض مینمائیم قصد ما از درج این گفتار نوعی اعلام و اتمام حجت بود تا فردای قیامت در مقابل خداوند سرافکنده نباشیم.هرکس به ما ملحق نشد برای ما محترم است اما از منافع ویژه ویلا چک متاسفانه محروم خواهد بود و جای گلایه ای نیز باقی نخواهد ماند. با سپاس از شما .

  ویلاچک پیشنهاد میکند این مطب رانیزبخوانید
  نقشه کامل مازندران،جدیدترین نقشه مازندران- مشتمل بر کلیه راههای استان مازندران و کلیه شهرها شهرستان ها

  دست به دست هم دهیم به مهر …..

   

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  You can see who we've worked with near you that you might know for a reference by browsing our hierarchical portfolio directory below. For ساخت ویلا, cities we serve include There was an error with contacting the service. Please check your Best Local SEO Tools settings like the state *full name* and city name. Some cities may cause bugs because they are not in our database. If that is the case -- please try a different city (center of service area).,
  Cresta Help Chat
  Send via WhatsApp