کولرگازی گازسوز یا کولرگازی با سوخت گاز شهری برند ژاپنی تویوتا

کولرگازی گازسوز

۷کولرگازی گازسوز با سوخت گاز شهری یا کولرگازی پایه گازسوز با صرفه جویی انرژی الکتریکی درحدود ۹۰ تا ۹۵ درصد.

هزینه کارکرد واقعاً و حقیقتاً در حد ناچیز و قابل چشم پوشی.

دست آورد غول بزرگ صنعت و تکنولوژی شرکت ژاپنی تویوتا تحت عنوان GHP TOYOTA AISIN با ۱۵ سال گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر و بی قید و شرط توسط کمپانی تویوتا می باشد .کولرگازی گازسوز

کولرگازی گازسوز علاوه بر تولید سرمای بسیار مطبوع تر و بیشتر نسبت به کولرهای گازی معمولی یا اسپلیت و کیفیت قطعات بالاو کم استهلاک می باشند.

همانگونه که مستحضرید،یکی از خصوصیات کالا های ژاپنی گرایش به بهینه سازی مصرف انرژیست، علی الخصوص برند معروف و بزرگ تویوتا که پرچمدار دراین عرصه می باشد.

کولرگازی گازسوز جی اچ پی باقابلیت تولید آب گرم مصرفی شما و ایجاد گرمایش بسیار عالی و با کیفیت در زمستان،کاملا منطبق بر اقلیم هائی نظیر مازندران و جنوب کشور که دارای رطوبت و شرجی بالا هستند، طراحی شده است.

لازم به یادآوری است،که این سیستم پیش رفته و البته گازسوز و خاص، شاید از دیدگاه بسیاری از افراد در نگاه اول و کوتاه مدت گران به نظر برسند!

برخی معتقدند گولرگازی گازسوز از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیستند.

که البته متاسفانه این افراد به تاسیسات سرمایش ،گرمایش و تولیدآبگرم از منظر مصرف کوتاه مدت نگاه میکنند. که اشتباه بزرگی بنظر می رسد.

اما ما تصمیم گرفتیم با زبانی ساده به بررسی زوایای مختلف در این مسئله بپردازبم .

ما با پرهیز از هرگونه تعصب با یک دودوتا چهارتای معقول،منطقی و البته عامه پسند این موضوع را برای  شما عزیزان همیشه همراه بررسی خواهیم نمود.با ویلا چک همراه باشید.

کولرگازی گازسوز نام ولع انگیزی برای غولهای تکنولوژی در دنیا جهت بهره مندی از بازار مناسب و بهره وری عالی در این عرصه از تکنولوژی

باتوجه به گرایش عمومی به کالا های کم مصرف از لحاظ مصرف انرژی موجب گردید تا طراحی و ساخت این  سیستم های گولرگازی گازسوز همانند کولرگازی گازسوز  جی اچ پی تویوتا آیسین را در دستور کار قراردهند.

کمپانی هائی نظیر سامسونگ و ال جی تصمیم گرفتند با سرمایه گذاریهای عظیم پای درین عرصه بگذارند.

که متاسفانه با عملکردی نه چندان چشم گیر در برابر این غول صنعت از ژاپن کماکان درحال تحقیق و مطالعه و توسعه میباشند.

درهرحال این اطمینان بصورت تجربی در سرتاسر جهان نسبت به یک برند مشهور ژاپنی نزد مردم دنیا وجود دارد.

ما نیز بر این عقیده هستیم که این کولرگازی گازسوز علی رغم تصور برخی از افراد،البته غیر متخصص، کاملاً دارای صرفه اقتصادی و استفاده از آن ها ،علی الخصوص در ساختمان هایی که زیربنایی برابر یا بیش از ۸۰۰ متر مربع دارند،شدیداً دارای توجیه اقتصادی میباشند.

در ادامه‌این مقاله اختصاصی به نحوه این محاسبات عمومی و سطحی نیز بصورت سرانگشتی نیز اشاره خواهد شد.

از دیگر مزایای این کولرگازی گازسوز کنترل هوشمند پیشرفته ای در آنها پیش‌بینی شده است می باشد.

همچنین تعهد کمپانی تویوتا در رابطه با ارائه گارانتی بلند مدت به مدت ۱۵ سال مشتمل بر کارکردی معادل با ۳۴۰ روز بدون خاموشی برای این سیستم در طول سال می باشد.

استفاده از این سیستم ها از لحاظ هزینه‌های جاری تا حدی به صرفه است که به هیچ عنوان نیازمند به خاموش کردن یا استفاده نکردن نیستند .

ویلاچک پیشنهاد میکند این مطب رانیزبخوانید
محوطه سازی یا حیاط سازی و همه چیز درباره نکات کف سازی و طراحی حیاط ساختمان هادرسال ۲۰۲۱

چه بسا تنها هزینه این کولرگاری گازسوز تعویض روغن آن پس از مدتی طولانی در کارکرد آنهاست که ناچیز تلقی می گردد.

حتی در زمانی که شما در ساختمان یا ویلای خود حضور ندارید هم کولرگازی گازسوز تویوتا می تواند روشن باشد. که باعث میشود هوای محیط همواره مطبوع باشد و فرصتی برای رشد قارچها و کپک ها وجود نداشته باشد.

به جهت هوشمند بودن این دستگاه ها شما می توانید دمای مورد نظر را انتخاب و دستگاه را به حال خود رها کنید .

این دستگاه به وسیله ترموستات ها و سنسور هایی که دارند دمای محیط شما را به صورت بسیار دقیقی بر آورد و حفظ مینماید و رطوبت اضافی هوا را نیز جذب می نماید.

در صورت عدم استفاده از آب گرم بخش تولید آبگرم دستگاه متوقف می گردد.

حتی شما میتوانید درهرفضائی که دوست دارید دمای متفاوتی داشته باشید.

و دیگز مشکل سرمائی یا گرمائی بودن افراد و اختلاف نظرها دریک واحد نیز قابل رفع شدن است.

تویوتا تلاش دازد تادر مصرف انرژی حداکثر صرفه جویی را نموده باشد.

مزایای این سیستم فراتر از آن است که بتوانیم آنرا در این مطلب بطور کامل توصیف نموده و توجیه نماییم .

تصور ما براین است که تولید این سیستم توسط شرکت تویوتای ژاپن نشان از مطالعات و انجام بررسی های فوق تخصصی کارشناسان این غول دنیای صنعت میباشد.

بسیاری از کمپانی ها مانند سامسونگ و ال جی سرمایه ها و هزینه های بسیار زیادی را متحمل گردیده اندتا به تولید این دستگاه ها و کپی برداری از نمونه تویوتا ژاپن دست یابند. اما هرگز نتوانسته اند در بازار موفق عمل نموده و موجبات جلب رضایت کامل مشتریان شوند.

در حالی که کلیه مشتریان کولرهای پایه گاز سوز تویوتا کمال رضایت را از خرید این محصول داشته و همگی در رابطه با خدمات پس از فروش آن با اتفاق نظر اظهار داشتند.

جالب این است که دستگاهها از زمانی که خریده اند تاکنون هیچ گونه نیازی به سرویس و یا حتی بازدید پیدا نکرده است و هیچ مشکلی برایشان نداشته است.تنها بازدیدهای دوره ای بر اساس توصیه های شرکت سازنده کفایت می نماید.

با استفاده از سیستم جی اچ پی هزینه‌های جاری مانند فیش برق کاهش بسیار چشم گیری خواهد داشت.

به نحوی که گویا هزینه های جاری ،مربوط به سرمایش گرمایش به طور کامل از پیش رویتان برداشته شده است.

همچنین هزینه هایی که معمولاً ادارات برق به عنوان تصاعد به فیش برق اضافه می نمایند نیز از فیش برق شما حذف خواهد شد.

برای مثال یکی از مشتریان که در تابستان اظهار می داشت که هر ماه مبلغ یک میلیون و دویست هزار تومان بابت هزینه برق ۱۰ دستگاه کولر گازی جنرال می پرداخته و تاکید می نمودند که اغلب سعی می‌کردند که این دستگاه ها را خاموش نگه داشته وحتی المقدور با گرما و رطوبت هوا به نوعی کنار بیایند.

با خرید این دستگاه فوق العاده یعنی جی اچ پی تویوتا آیسین یا همان کولرگازی گازسوز فیش برق ایشان به ماهی  ۸۰ هزار تومان تنزل پیدا کرده است .و دیگر نیاز به مدیریت مصرف ندارند و سیم کشی ها که پیشتر دچار سوختگی شده بود و فیوز هائی که مدام می پریدند را هرگز شاهد نبودند.

ایشان صرفاً هزینه برق را بابت روشنایی و سایر لوازم الکتریکی پرداخت می کنند.

ویلاچک پیشنهاد میکند این مطب رانیزبخوانید
تشخیص عیب در کولرهای گازی و توصیه هائی جهت افزایش طول عمر این دستگاه ها

اگر شما عدد یک میلیون و ۱۲۰ هزار تومان در ۸ماه از۱۲ ماه سال ضرب نمایید عدد حاصله نشانگر صرفه جویی تقریبی و کمینه وسالانه کولرگازی گازسوز صرفاً در هزینه های جاری می باشد .

لذا استفاده از سیستم کولرگازی گازسوز تویوتا علی الخصوص برای متراژ هایی که عرض کردیم بی نهایت به صرفه می باشد .

ویلاچک افتخار همکاری با نمایندگی شرکت وارد کننده این محصول  استثنائی را که دارنده نمایندگی انحصاری این محصولات در خاور میانه می باشد را بصورت مستقیم و بلاواسطه درسطح استان مازندران را دارد.

تلاش ما در ارائه این مطلب بررسی و ارائه اطلاعات عمومی در این راستا می باشد.

جهت اطلاعات تخصصی هم میتوانید از طریق سرچ گوگل کسب اطلاع بیشتر نمائید هم با ما در ارتباط باشید.

یادآور می گردیم که  شما می توانید  با ارائه نقشه های  پروژه ساختمانی یا ویلایی خود  و یا پروژه های بزرگ مانند برج ها و هتل ها یاساختمان های سازمانی ومجتمع های مسکونی و غیره  از  طراحی  کامل مهندسی  و تخصصی  جهت نصب  این سیستم به صورت رایگان بهره مند شده  و همچنین طرح توجیه اقتصادی و بازگشت سرمایه  شما  به شکلی دقیق  برآورد می گردد  و تقدیم حضور شما می شود.

تا پیش از خرید دستگاه ها و سیستم تویوتا  کاملاً نسبت به عملی که قصد انجام آن را دارید آگاهانه  اقدام نمایید و مطلع باشید که ظرف چه مدتی سیستم‌برای شما به بهره برداری میرسد وهزینه های پرداختی شما  به شما  و یا حساب شما بازگشت خواهد داشت.

در حالی که با خرید کولر گازی هایی نظیر اسپیلت و غیره  سرمایه شما هرگز بازگشتی نخواهد داشت  و همواره دچار استهلاک  و همچنین نیازمند سرویس های مستمر و دوره خواهد بود . در واقع اتلاف سرمایه امریست قطعی.

عقیده مااین است که یک بارخریدسیستم کولرگازی گاز سوزمی تواند تابیش از ۲۰ سال (درصورت استفاده براساس توصیه های  کمپانی تویوتا) شما را از هر گونه هزینه اضافی بابت گرمایش سرمایش و تولید آب گرم  ساختمان موردنظرتان بی نیاز گرداند و این امتیاز  حقیقتاً امتیاز کوچک یا کمی نیست که بتوان از آن چشم پوشی کرد.

همچنین نصب سیستم کولرگازی گازسوز تویوتا بر روی هر ساختمانی می تواند  به عنوان  یک برند خاص و ویژه امتیازی بسیار ویژه به آن ساختمان بخشیده و آن ساختمان را در رده ساختمان‌های برند و لاکچری  قرار دهد .

جالب تر آن است که  با همه این تفاسیر که شما تصور می کنید که قیمت این دستگاه ها  چقدر باید گران باشد  ؟

باید در پاسخ  به شما می گوییم  آنقدر نیست که شما تصور می کنیدبلکه بسیار کمتر از آن است.

شما هزینه ای برابر با حدود۱۵ هزار دلار  یکبار برای یکدستکاه 50اسب بخار هزینه میکنیدو برای همیشه  و برای ساپورت  و پوشش زیر بنای ساختمانی تا متراژ  تا ۸۰۰ متر مربع خیال خودتان را راحت می کنید.

کولر گازی گاز سوز

حالا ما قصد داریم برای متراژ مشابه یعنی تا ۸۰۰ متر مربع یک ساختمان یا ویلا را مورد آنالیز قیمتی قرار دهیم البته این محاسبات اصلا مبنای علمی نداشته و کاملا تجربی و عمومی هست.

ما می‌توانیم این ۸۰۰ متر را بر ۴ واحد دویست متری نیز تقسیم کرده و محاسبات را بر این مبنا انجام دهیم

با فرض اینکه هر ۴۰ متر زیربنا نیازمندبه حداقل یه کولر گازی با ظرفیت ۱۸ هزار btu مورد نیاز است .

ویلاچک پیشنهاد میکند این مطب رانیزبخوانید
موشها ،موجوداتی با قدرت تکثیر ماورای زمان،راه های مقابله با موشها

تاکید میکنیم درحالت عمومی این محاسبات صورت گرفته است و در عمل امکان تغییر این ارقام وجود دارد .

تلاش ما بر این است که برآوردهایمان بگونه ای باشد که بهترین حالت اقتصادی برای مشتریان رقم بخورد

خصوصاً در مناطقی مانند مازندران لذا جهت ۸۰۰ متر زیر بنا شما نیازمند خرید ۲۰ دستگاه کولر گازی۱۸۰۰۰ می باشید .

از طرفی به دلیل به صرفه نبودن استفاده از سیستم گرمایش کولر های گازی و اسپیلت نمی توان به عنوان سیستم گرمایشی اصلی روی آنها حساب ویژه‌ای باز کرد.

لذا ماهم بنا بر استفاده از پکیج برای این ساختمان قرار میدهیم که آبگرم را نیز داشته باشیم. فرض را بر این بگذاریم که هر ۱۵۰ مترمربع نیازمند یک پکیج با ظرفیت بالا می باشد.و یا یک موتور خانه مرکزی که خود هزینه هنگفتی در مرحله اجرا و نگهداری را شامل میگردد.

لذا شما حداقل 4 دستگاه پکیج با ظرفیت بالا نیاز دارید تا بتوانید آبگرم و همچنین گرمایش را در زمستان تامین کنید طبق استاندارد در مناطقی مانند تهران لازم است تا در ازای هر یک متر مربع زیربنا یک پره شوفاژ در نظر گرفته شود و در اقلیم مازندران به جهت معتدل تر بودن هوا و گرم تر بودن زمستان ها این میزان را می‌توان حداقل تا شش دهم پره کاهش داد..

لذا برای یک بنای ۸۰۰ متر مربع لازم است ۴۸۰ پره رادیاتور تهیه شود به انضمام اینکه نصب رادیاتور نیازمند لوله کشی و دستمزد لوله کشی و خرید شیرالات مربوطه که بسیار نیز گران هستند می شود .

گذشته از همه این ها شما می بایست هزینه برق ماهیانه ۲۰ کولر گازی اسپیلت را به این مجموعه به صورت هزینه های جاری اضافه نموده

هزینه خرید انشعاب برق تک یاسه فاز یا کنتورهای ظرفیت آمپر بالا و فیوز و سیم کشی های قوی را مهمان ما باشبد.

همچنین هزینه گاز مصرفی ۵ دستگاه پکیج را نیز در این محاسبات لحاظ نمایید در نهایت امر هزینه های سرویس و نگهداری هر شش ماه یکبار کولرهای گازی که حداقل هزینه سرویس آن برای یک دستگاه در هر ۶ ماه ۱۷۰ هزار تومان و سالیانه ۳۴۰ هزار تومان می باشد که معادل مبلغ ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان صرفاً هزینه نگهداری کولر های گازی در سال همچنین سرویس پکیج های شما در ساده ترین حالت دو بار در سال و هر بار به مبلغ ۱۲۰ هزار تومان مورد نیاز است که به صورت سالیانه مبلغی معادل یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای ۵ دستگاه پکیج شما صرفاً هزینه نگهداری وجود دارد.

البته در کشور ما رسم بر این است که اغلب دستگاه نو را آنقدر سرویس نمی نماییم تا کار به خرابی و تعمیر بکشد که مبحث جدائی است.

هزینه برق را به عنوان هزینه های جاری خودتان اضافه کنید چون ما نمی دانیم که شما چه میزان از این ۲۰ دستگاه کولر گازی استفاده خواهید کرد.

اما مسلماً با استفاده از ۲۰ دستگاه کولر گازی اگر به صورت همزمان بخواهد صورت بگیرد .

فیش برق نجومی را برای شما رقم خواهد زد که غیر قابل تصور است به جهت اینکه به صورت ماهیانه یا هر دو ماه یکبار می بایست پرداخت گردد

که وزنه سنگینی را از لحاظ هزینه های جاری بر دوش شما یا کسانی که می بایست این هزینه‌ها را پرداخت نمایند تحمیل خواهد بود.

ویلاچک پیشنهاد میکند این مطب رانیزبخوانید
شیروانی،سقف های شیب دار یا سقف های شکسته معرفی نمونه شیروانی های رایج و برترین شیروانی ها
و پاشنه آشیل برتری سیستم کولرگازی گازسوز یا پایه گازسوز تویوتا همین بخش از هزینه های جاریست .

با گشتی که در بازار می توانید بزنید و قیمت هایی که جهت هر پره رادیاتور با کیفیت مناسب که دست کم دو تا سه سال بتواند برای شما کار کند و نه بیشتر که با این توصیف حتی اگر این زمان را به ۵ سال افزایش دهیم در دوره ۱۵ ساله گارانتی تلاش ما حداقل یک تا دو و حتی سه مرتبه نیازمند تعویض رادیاتور ها خواهید بود.

ما اصلا این مسئله را لحاظ نمی‌کنیم و فرض را بر این بگذاریم که تا ۱۵ سال این رادیاتورها برای شما کار کند لذا قیمت جنس مرغوب آن را لحاظ بفرمایید.

در حال حاضر قیمت رادیاتورها نه جنس مرغوب بلکه جنس بسیار بسیار معمولی می تواند قیمتی برابر ۵۰۰ هزار تومان برای رادیاتورهای پنلی یعنی ۱۰ پره یا یک متر طول رادیاتور در نظر گرفت که این حداقل مبلغ می باشد .

لذا شما برای تجهیز رادیاتورها تون نیاز دارید که ۴۸۰ بره یا  ۴۸ پنل رادیاتور تهیه فرمایید مبلغ معادل ۲۴ میلیون تومان می‌شود.

از طرفی هر رادیاتور نیازمند حداقل ۵۰ هزار تومان شیرآلات و حدود ۱۰۰ هزار تومان دستمزد نصب است که با در نظر داشتن ۴۸ پنل شما می بایست ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان هزینه نصب و  دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هزینه خرید شیرالات رادیاتور را بپردازید.

اصلا هزینه های لوله کشی را نیز مهمان ما باشید و آن را در نظر نگرفته و صرف نظر کنیم هرچند که برای ۸۰۰ متر بنا حداقل شما می بایست چیزی بیش از ۱۵ میلیون تومان هزینه و دستمزد برای خرید لوله و اتصالات رادیاتورهادر نظر بگیرید.

حال با فرض این که هر دستگاه کولر گازی را قیمت حداقل معادل ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان.

هر دستگاه پکیج را با قیمت حداقل ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر بگیرید.

برای ۲۰ دستگاه کولر گازی نیاز است شما مبلغی معادل ۷۰ میلیون تومان هزینه نموده و برای ۵  دستگاه پکیج نیاز از شما ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر بگیریم.

خوب دوستان حالا میخواهیم اعداد و ارقام محدودی را که با یکدیگر به آن رسیدیم با هم جمع زده و ببینیم حاصل جمع آن چقدر میشود ما این کار را انجام دادیم و حاصل جمع آن را یکجا به شما اعلام می نماییم.

حاصل جمع فوق از حدود ۱۱۴ میلیون تومان بادر نظر گرفتن هزینه های لوله کشی الی ۱۳۰ میلیون تومان برای شما تمام خواهد شد .

این ارقام بدون در نظر گرفتن هزینه سرویس ماهیانه کولر ها و پکیج ها همچنین هزینه های جاری در آن ها اعلام می شود.

ازین منصفانه تر مگر داریم .

این در حالی است که پکیج کامل تویوتا با مبلغی معادل ۱۵ هزار دلار اگر دلار را در حدود ۱۱ هزار تومان برای زمان تقریر این مقاله لحاظ می کنیم ارزش حدودی آن معادله ۱۶۵ میلیون تومان می باشد.

توجه داشته باشید هرچه دلار گران شود هزینه های فوق بتناسب افزایش خواهد یافت.

ما معتقدیم محاسباتی که در بالا برای نصب سیستم های سرمایش و گرمایش پکیج و اسپیلت به شما اعلام می دهیم طی ۱۵ سال دوره ضمانت شرکت تویوتا در قیاس با هزینه‌هایی که اسپیلت و پکیج و استهلاک بالایی که دارند در طول مدت زمان این هزینه ها سر به فلک خواهد کشید و بسیار بسیار بالاتر از آن چیزی که خدمتتان عرض کردیم برای شما آب خواهد خورد.

ویلاچک پیشنهاد میکند این مطب رانیزبخوانید
ساخت ویلاهای مدرن بدون سقف شیب داردرشمال خوب یا بد؟-ویلاچک

در حالی که سیستم کولر گازی پایه گاز سوز تویوتا در ابتدای امر تفاوت هزینه چندانی را ندارد شما در نظر بگیرید همان جزئی مبلغ اضافه ای را که برای مالکیت این سیستم می پردازید که ما اصلاً معتقد بر آن نیستیم که شما مبلغ اضافی را می پردازید و هزینه های تجهیز ساختمان با سیستم پکیج و اسپیلت از این اعداد و ارقام نیز بالاتر خواهد رفت اما برای اطمینان سازی آن را کمتر لحاظ نمودیم شما فرض نمایید که مبلغ ۱۵ میلیون تومان هزینه اضافی برای ۸۰۰متر بنا پرداخته اید که از یک برند استثنایی و شناخته شده در جهان بهره مند شوید و ساختمان خود را به یک ساختمان برند و لاکچری تبدیل کنید که دارای سیستم ارت کاندیشن فوق پیشرفته و تقریبا رایگان از لحاظ هزینه های ماهانه و جاری می باشد و به عنوان یک آپشن ویژه این سیستم را بر روی ساختمان خود داشته باشید تنها ظرفی را که می توان برای این سیستم ها متصور بود این است که شما در صورت داشتن زیربنای کمتر از ۸۰۰ متر نیز یک یونیت پکیج کامل تویوتا می باشید هر چند که ما اعتقاد داریم در طول مدت زمان این مبلغ حتی برای ساختمان های تا متراژ ۴۰۰ متر نیز توجیه و مقبولیت اقتصادی را داراست چراکه شما تا ۱۵ سال گارانتی معتبر مستقیم از شرکت تویوتا دریافت خواهید کرد و همگان در مورد خوش نامی و احساس تعهد وظیفه‌شناسی ژاپنی ها خصوصاً کمپانی تویوتا اطلاعات کاملی را دارید یا شنیده اید.

لذا در این باره هیچ گونه جای تردید و یا توجیه و تفسیر و توضیح برای دفاع از از کولرهای گازی پایه گازسوز تویوتا باقی نخواهد ماند لذا انتخاب خود را بدون هیچ گونه تردید انجام دهید مانیز آن را برای شما به طور کامل نصب و پیاده سازی خواهیم کرد و لذت سرمای بی حد تا حد نیاز و گرمای فوق تصور و مورد نیازتون همچنین آب گرم فوق العاده را در کلیه فصول با هزینه تقریباً صفر خواهید داشت.

لازم به ذکر است که بنابر مسئله تحریم هایی که  به کشور عزیز ما تحمیل شده است لازم است جهت ثبت سفارش این پکیج استثنایی سه ماه زودتر اقدام فرمایید تا پس از ثبت سفارش شما شرکت ما بتواند با هماهنگی با طرف ژاپنی خود  این سیستم را برای شما از ژاپن به ایران انتقال داده و در محل به شما تحویل دهد.

لذا اگر ساختمان یا پروژه هایی را در دست ساخت دارید حتی اگر سیستم سرمایش آن را قبلاً تعیین نموده اید و طراحی کرده اید با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در این باره به شما ارائه نماییم و در پایان با تشکر از همراهی شما عزیزان خاطر نشان می سازد که این سیستم برای پروژه های بزرگ مانند برج ها و هتل ها سازمان ها و نهادهای دولتی مجتمع های ساختمانی از صرفه اقتصادی فوق العاده بالایی برخوردار است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp